נזקי גוף

נזקי גוף

ישנן אינספור סיטואציות, בהם נגרמים לאנשים פגיעות גופניות, אם כתוצאה מתאונה, ואם כתוצאה ממחלה, אך מרבית האנשים אינם מודעים לכך, שמגיע להם כתוצאה מהפגיעה הגופנית, פיצוי כספי או הטבות שונות.

התאונה הכי מוכרת לאנשים: מערבת רכב, התנגשות, ואדם שנפגע, ונחשבת כתאונת דרכים, אבל היא לא התאונה היחידה שמזכה בפיצוי כספי.

טרקתי בטעות את דלת הרכב על האצבע או על היד של הילד , בכניסה או ביציאה מהרכב ? ניתן לקבל פיצוי כספי, היות ומדובר בתאונת דרכים.

הלכתם במדרכה ונתקלתם במכסה ביוב בולט? ניתן לקבל פיצוי כספי, היות ומדובר בחבות של מכשול במדרכה, המצויה באחריות העירייה ו/או הרשות המקומית.

אכלת מזון שהכיל חלקים לא מזוהים, וכתוצאה מכך חשת לא בטוב? ניתן לקבל פיצוי כספי, היות ומדובר בתביעה של מוצרים פגומים נגד יצרן המזון.

הילד שבר את הרגל במהלך חופשה, וכתוצאה מכך היה מוגבל ונותר עם נזק גופני? ניתן לקבל פיצוי כספי, היות ומדובר בתביעה נגד ביטוח תאונות התלמידים, אשר חל 24 שעות ביממה.

איך תדעו מתי מגיע פיצוי או הטבה? אתן מוזמנות לפנות אל משרדי, ולאחר פגישת יעוץ, אוכל להעריך את סיכויי התביעה, או להעריך את הזכויות השונות.

במהלך ניהול תיק משפטי העוסק בנזקי גוף, מטרתי היא, להשיג עבור הלקוחות מקסימום פיצוי, במינימום זמן, וזאת על ידי ניהול הליכי משא ומתן יעילים, אשר בחלק גדול מאוד מן התביעות חוסך פנייה לבתי משפט, ומסתיים במהרה, ולשביעות רצון כל הצדדים.

משרדי מספק יעוץ, ליווי, טיפול, ויצוג משפטי עבור אנשים פרטיים בלבד, ואינני מייצגת חברות ביטוח או עסקים, מעסיקים, ועוד'.

נזקי הגוף אשר מטופלים במשרדי הינם: מחלות, תאונות, תאונות דרכים, מקרי חבויות, תאונות תלמידים, מוצרים פגומים.

לחצי כאן, למידע ו/או מאמרים נוספים בתחום.

אורנית 2, תל מונד, 4060602 | law4moms@gmail.com | טלפון: 077-4655055 | נייד: 054-4450505 | פקס: 077-4655056

האמור באתר זה, אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי מקצועי. תוכן האתר נכון למועד כתיבתו בלבד, ונכונותו עלולה להשתנות מעת לעת. כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורים לעו"ד ענבר בכר לוי.
העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים | עיצוב אתרים www.DanaDesign.co.il