המשקפיים שלי: איך גם אתן תדעו לזהות מכשולים בדרך

המשקפיים שלי: איך גם אתן תדעו לזהות מכשולים בדרך

המשקפיים שלי: איך גם אתן תדעו לזהות מכשולים בדרך.

כאמא, וכעורכת דין ותיקה, פיתחתי לי עם השנים, משקפיים מיוחדות. אני קוראת להן משקפיים של ידע.

מבט אחד זריז על הסביבה או על המקום אליו אני מגיעה , ומיד אני מזהה, אם יש מכשולים שיש בהם סכנה והם עלולים לגרום חס וחלילה לתאונות.

אני תמיד מתרגמת את מה שאני רואה לאנשים שסביבי, כדי שיזהרו ויזהירו אחרים.

נכון שזאת לא חוכמה, אני עוסקת בתחום הנזיקין, ורואה אינספור מקרים בעבודתי.

אז עשיתי ניסוי, צילמתי מספר מקומות, והחלטתי לשאול אנשים מה הם רואים בתמונות. קיבלתי מגוון של תשובות, אני מודה, חלקן יצירתיות, במובן שלא חשבתי עליהן, ורציתי לשתף אתכם אחרי הכל, מה אני רואה בתמונות.

בתמונה מס' 1: מדובר בבניין עם מספר כניסות, והתמונה צולמה במהלך שטיפת הרצפה, כאשר השילוט שמזהיר את האנשים מפני סכנת החלקה ממוקם רק בכניסה אחת. כל מי שלא יכנס מהכניסה הזו, עלול להחליק ולהיפצע. כמובן שזה לא תקין.

בתמונה מס' 2: מדובר במרכז מסחרי שבו מתקיימים שיפוצים. הפתח שבו ממוקם הסולם הינו פתח לרצפה במפלס נמוך יותר מהרצפה, ללא כל מדרגה. המקום לא היה מגודר, ולא היה שום שלט אזהרה. מספיק שניה אחת שילד רץ לכיוון הסולם, כי הוא מעניין, והוא נופל למפלס הנמוך ונפצע. מסוכן !

תמונה מס' 3: חופש, הגעתם לחדר משודרג עם נוף לבריכה. הצצה למרפסת והפתעה- מעקה המרפסת אינו מגיע עד לקיר, והרווח בינהם גדול באופן שילד עד גיל ארבע יכול לעבור בו. כמובן מדובר במעקה לא תקני, ובסכנת נפשות של ממש.

כדי להרכיב את המשקפיים שלי, צריך רק לפתוח את העיניים , להסתכל סביב היטב, לאתר את המכשולים, להיזהר, ולהשמר.

משפט ופלפל, עוד סיפור הצלחה משולחן המשפט של עורכת דין לאמהות.

אורנית 2, תל מונד, 4060602 | law4moms@gmail.com | טלפון: 077-4655055 | נייד: 054-4450505 | פקס: 077-4655056

האמור באתר זה, אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי מקצועי. תוכן האתר נכון למועד כתיבתו בלבד, ונכונותו עלולה להשתנות מעת לעת. כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורים לעו"ד ענבר בכר לוי.
העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים | עיצוב אתרים www.DanaDesign.co.il