קיבלתם תשלום ממד"א- איך  תדעו אם לשלם

קיבלתם תשלום ממד"א- איך תדעו אם לשלם

פוניתם באמבולנס לבית חולים?
לא יודעים אם תצטרכו לשלם?
אם אושפזתם בבית החולים – לא תחויבו על הפינוי.
אם נפגעתם בתאונת דרכים – חברת הביטוח (ביטוח חובה) משלמת.
אם את חיילת או חייל – הצבא משלם.
אם נפגעתם בתאונת עבודה – המוסד לביטוח לאומי משלם.
אם לא לא נפגעתם בתאונה, ולא אושפזתם, תמיד משתלם לכתוב מכתב לקופת החולים ולהסביר את הסיבות לפינוי, ורוב הסיכויים שקופת החולים תשלם חלק מהסכום.

משפטיפ, טיפים משפטיים משולחן המשפט של עורכת דין לאמהות

אורנית 2, תל מונד, 4060602 | law4moms@gmail.com | טלפון: 077-4655055 | נייד: 054-4450505 | פקס: 077-4655056

האמור באתר זה, אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי מקצועי. תוכן האתר נכון למועד כתיבתו בלבד, ונכונותו עלולה להשתנות מעת לעת. כל הזכויות והתכנים באתר זה שמורים לעו"ד ענבר בכר לוי.
העתקה בלתי מורשית של התוכן הינה עבירה על חוק זכויות יוצרים | עיצוב אתרים www.DanaDesign.co.il